به اطلاع مشتریان عزیز میرساند ، سرویس وب سرور تا اطلاع ثانوی متوقف می باشد. این کار به دلیل یک حمله بسیار وسیع به سرور می باشد که در واقع حمله از بسیاری کشور ها (حدود بیش از ۱۵۰ کشور) به سرور ایجاد شده است و ما هیچ راهی جز متوقف کردن موقتی سرویس نداشتیم.

پیش از این نیز حملات مختلفی از برخی کشور ها ایجاد میشد که با بستن کشور مورد نظر، مشکل بر طرف میشد اما در این حمله (که خود ما نیز شگفت زده و متعجب هستیم) از بسیاری کشور ها به سرور حمله میشود و در واقع حمله کننده، رنج وسیعی از آی پی های مختلف را در سرتاسر جهان دارا می باشد.

لازم به ذکر است که بقیه سرویس ها، از جمله ایمیل ، FTP ، CPANEL و غیره قابل اجرا می باشند و تنها وب سرور متوقف شده است.

احتمال می رود که پس از گذشت ۲۴ ساعت این مشکل مرتفع گردد. از بردباری شما عزیزان سپاسگزاریم

مدیریت پارس میزبان


بروزرسانی ساعت ۹:۳۰ شب:

دوستان عزیز خوشبختانه توانستیم کاری کنیم که موقتا سایت ها باز بشه ولی امکان ورود به بخش مدیریت وردپرس ها وجود نداره ، چون حملات به صفحات ورود وردپرس هست ، فعلا با این ترفند سایت ها قابل دسترس است ، تا اطلاع بعدی …. شکیبا باشید


بروزرسانی ساعت ۱۱:۳۰ شب:

دوستان عزیز ، متاسفانه شدت حمله به قدری هست که کلا باید حداقل یک روز آی پی های سرور رو مسدود کنیم، ما خومون واقعا در تعجب هستیم ، چیزی که در ۱۰ سال اخیر سابقه نداشته است …. لطفا تا اطلاع ثانوی منتظر بمانید…


متوجه شدیم که این اتفاق برای یکی از غول های هاستینگ آمریکا نیز افتاده ، توضیحات هاست گیتور در مورد حملات اخیر:

http://support.hostgator.com/articles/specialized-help/technical/wordpress/wordpress-login-brute-force-attack

 


بروزرسانی ساعت ۳:۴۹ نیمه شب:
دوستان عزیز ما بی وقفه در حال بررسی انواع روشها برای جلوگیری از این حمله سنگین می باشیم ، لازم به ذکر است این حمله از تعداد خیلی بالای آی پی به سمت سرور استفاده می کند و با توجه به اینکه ما رنج آی پی های همه کشور ها رو بسته ایم ، اما با این حال به دلیل استفاده از رنج های بسیار بسیار زیاد، برخی از رنج هایی که حتی به تازگی در اینترنت ثبت شده اند و هنوز کشور مشخصی ندارند، در این حمله استفاده شده اند و در واقع این رنج های با کشور نا مشخص در حال حاضر مشکل می باشد که به صورت پیگیرانه در حال حل این موضوع هستیم.

 


لطفا ادامه پیگیری حمله مورد نظر را از طریق کانال تلگرام دنبال نمائید.