راه اندازی تالار گفتمان پارس میزبان

پس از طی زمان زیادی از توسعه سیستم انجمن ساز SMF و فارسی سازی و بومی سازی این سیستم ، تالار گفتمان پارس میزبان را راه اندازی نمودیم. شما می توانید در این تالار مشکلات مربوط به وب سایت خود از جمله میزبانی وب ، ثبت دامنه ، کار با سیستم های مدیریت سایت و غیره را مطرح نموده و ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم. لطفا توجه داشته باشید که موضوعات را در بخش های مشخص شده مطرح نمائید و همچنین از ذکر کردن نام کاربری و کلمه عبور های خود در این تالار خودداری نمائید (زیرا مطالب تالار قابل مشاهده توسط عموم می باشد). جهت استفاده از تالار گفتمان پارس میزبان به آدرس forum.parsmizbam.com رفته و در این قسمت ثبت نام نمائید.

ورود به تالار گفتمان پارس میزبان

هدف ما از راه اندازی این تالار ، کمک به مشتریان عزیز و اطلاع رسانی مفید به دیگر کاربران می باشد. زیرا این اعتقاد را داریم که می توانیم اطلاعات مفیدی را در اختیار استفاده کنندگان مخصوصا هم میهنان عزیز قرار دهیم تا به رشد اطلاعات در زمینه وب در کشور عزیزمان کمک کنیم.

دوستانی که تمایل دارند تا در این راه با ما همکاری کرده و ما را یاری کنند، می توانند با ارسال ایمیل به forum @ parsmizban.com درخواست خود را به همراه ذکر تخصص های خود ارسال نمایند.
امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مفیدی را از این طریق در اختیار عموم قرار دهیم.