تجهیزات سرور HP
تجهیزات سرور HP

با هدف پیشبرد و بهبود فناوری اطلاعات، ارتباطات و توسعه آن در بخش‌های گوناگون، این شرکت با عنوان نماینده فروش و خدمات پس از فروش سرور و تجهیزات سرور و ذخیره سازی اچ پی در ایران، ارائه دهنده کلیه سرورهای اچ پی مدل های HP Proliant DL580 G8، HP Proliant DL580 G9، HP Proliant DL380P G8، HP Proliant DL380 G9،HP Proliant DL380 G10, HP Proliant DL360 G9، HP Proliant ML350 G9،HP Proliant ML110 G9,HP Proliant ML10 G9,HP Proliant ML310 G8، HP Proliant ML350P G8، HP Proliant ML350E G8 و همینطور تجهیزات ذخیره سازی HP، تین کلاینت های HP، تین کلاینت های WYSE, سوئیچ و روترهای CISCO فعالیت می نماید.

هیولت پاکارد انترپرایز (یا به اختصار HPE) یکی از بزرگترین شرکت‌های آمریکایی مطرح در زمینه تولید سرور، تجهیزات شبکه و ذخیره‌ساز است و از شرکت‌های زیر مجموعه برند HP به حساب می‌آید. پایه‌گذاران اصلی HP، ویلیام ردینگتون هیولت و دیوید پاکارد (دانش آموختگان دانشگاه استنفورد) می‌باشند. می‌توان با قدرت گفت سرورهای اچ پی در ایران حرف اول را میزنند و یک سر و گردن از سایر برندها بالاتر هستند. شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین معیارهایی که در خرید یک سرور اچ پی باید مد نظر قرار دهید نوع Tower (ایستاده) و نوع Rackmount (افقی) بودن سرورهای مورد نظر می‌باشد. کمپانی HP (اچ پی) با ارائه نسل های مختلف سرورها و تجهیزات سرور، یکی از سردمداران سخت افزار در دیتاسنترها می باشد که از این سخت‌افزارها می‌توان به رک‌ها، سوئیچ‌ها، استورج‌ها (ذخیره‌سازها)، سرورها و بسیاری از تجهیزات جانبی دیگر اشاره کرد.

انواع تجهیزات سرور
انواع تجهیزات سرور

سرور و تجهیزات سرور عمدتا در اداره‌ها و مراکز دولتی و خصوصی، آموزشگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرد. مدیران مراکز آموزشی و اداره‌های خصوصی و دولتی معمولا به دنبال نمایندگی سرور اچ پی و نمایندگی سرور سوپر مایکرو یا بهترین سرور با بهترین قیمت مناسب هستند، به همین منظور به دنبال مرجعی مناسب و معتبر می‌باشند تا بتوانند از طریق آن نسبت به استعلام قیمت سرور شبکه و خرید سرور اقدام نمایند. ما همواره آماده ارائه بهترین مشاوره و بهترین قیمت سرور و تجهیزات سرور به مشتریان عزیز می‌باشیم و همواره تلاش خود را برای ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین خدمات بکار میگیریم.

جهت دریافت مشاوره و سفارش سرور و یا تجهیزات سرور با شماره تماس های شرکت مندرج در قسمت تماس با ما، با ما در ارتباط باشید. همچنین می توانید از طریق تلگرام و یا گفتگوی آنلاین نیز با ما ارتباط برقرار نمایید.
مشاهده محصولات سرور و تجهیزات سرور