شما نیز می توانید با تهیه و طراحی سایت خوب، نیاز دیگران را بر آورده سازید و از این راه درآمد شرکت خود را با حداقل هزینه، بالا ببرید. حتی اگر شما در نظر ندارید که به صورت آنلاین، فروش داشته باشید، یک وب سایت خوب، برای هر کسب و کاری ضروری می باشد.

ارائه خدمات طراحی سایت توسط پارس میزبان، به صورت یکپارچه و جامع ارائه می گردد. به گونه ای که خدمات وب سایت، از ثبت دامنه و میزبانی وب تا راه اندازی سایت توسط سیستم مدیریت سایت (سایت ساز)، پشتیبانی و بروزرسانی وب سایت شما، به صورت کامل توسط تیم پارس میزبان ارائه می گردد.

تعرفه ساخت سایت، طراحی سایت حرفه ای و طراحی وب سایت های تجاری در پارس میزبان:

نوع طراحی سایت پلن ۱ پلن ۲ پلن ۳ پلن ۴
مبلغ ۱.۵ هزار تومان

 

خرید آنلاین

۲ میلیون تومان

 

خرید آنلاین

۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 

خرید آنلاین

۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

 

خرید آنلاین

مقدار فضای وب سایت ۱ گیگابایت ۲ گیگابایت ۳ گیگابایت ۴ گیگابایت
نوع دامنه IR رایگان
غیر IR هزینه اضافه دارد
IR رایگان
غیر IR هزینه اضافه دارد
IR رایگان
غیر IR هزینه اضافه دارد
IR رایگان
غیر IR هزینه اضافه دارد
نرم افزار مدیریت سایت        
قالب حرفه‌ای فارسی واکنشگرا        
 درج لوگو، نماد و بنرهای سایت        
فرم تماس با ما        
ویرایشگر حرفه‌ای مطالب        
بهینه شده برای موتورهای جستجو        
امکان درج تصاویر/گالری/فیلم/صدا        
سازگاری با موبایل و تبلت        
آمار بازدید کامل و حرفه‌ای        
امکان ایجاد ایمیل اختصاصی        
بروزرسانی همیشگی اتوماتیک        
پرداخت آنلاین وجه        
فروشگاه آنلاین        
سفارش و پرداخت آنلاین محصولات        
ارسال پیامک برای سفارش محصولات        
گفتگوی آنلاین با کاربران سایت        
بهینه سازی SEO حرفه‌ای برای گوگل        
تالارگفتمان حرفه‌ای        
ارسال ناتیفیکیشن موبایل و وب        
ایجاد وب سایت چند زبانه        
تعداد طراحی صفحات داخلی ۱۰ ۱۵ ۲۰ ۳۰

اجرا و طراحی صفحات داخلی

نرم افزار مدیریت سایت به صورت کامل دارای قابلیت افزودن، ویرایش و حذف مطالب و امکانات مختلف می باشد. در صورتی که مایل باشید، می توانید طراحی سایت و اجرای صفحات داخلی را بر عهده تیم متخصص شرکت بگذارید. هزینه طراحی و اجرای صفحات، به ازای هر صفحه که شامل طراحی بنر بالای سایت و طراحی صفحات داخلی می باشد در جدول زیر شرح داده شده است. تعداد صفحات جهت اجرا توسط مشتری تعیین می گردد و مدت زمان اجرای صفحات ، ۵ صفحه در هر روز کاری تخمین زده می شود.

خدمات اضافه طراحی و اجرای صفحات داخلی قیمت
طراحی و اجرای صفحات داخلی (بین ۱ تا ۱۰ صفحه) هر صفحه ۱۰۰۰۰ تومان
طراحی و اجرای صفحات داخلی (بین ۱۱ تا ۲۰ صفحه) هر صفحه ۹۰۰۰ تومان
طراحی و اجرای صفحات داخلی (بین ۲۱ تا ۳۰ صفحه) هر صفحه ۸۰۰۰ تومان
طراحی و اجرای صفحات داخلی (۳۰ صفحه به بالا) هر صفحه ۷۰۰۰ تومان
طراحی فرم ورود اطلاعات هر فرم ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان
خدمات طراحی گرافیک و انیمیشن قیمت
طراحی بنر و لوگو هر بنر و لوگو ۳۰ هزار تومان

بعد از ساخت سایت یا طراحی سایت

پس از طراحی سایت توسط پارس میزبان، شما یک صفحه مدیریت تحت وب مخصوص خود دارید، که می توانید ادامه کنترل، مدیریت سایت و بخشهای مختلف را از طریق آن به صورت آنلاین و از هر نقطه ای در جهان بر عهده بگیرید. پنل مدیریت سایت بسیار کاربر پسند طراحی شده و شما می توانید با استفاده این ابزار، به سادگی با بخش های مختلف آن آشنا شده و استفاده نمائید.

طراحی سایت حرفه ای

چرا نیاز به طراحی سایت با کیفیت خوب داریم ؟

سرویس طراحی وب سایت توسط شرکت پارس میزبان، بر اساس تجارب چند ساله در عرصه طراحی وب و حضور در تیم های بین المللی ارائه می گردد. در طراحی صفحات وب، تمامی نکات مهم، اصول صحیح و رعایت استاندارد های جهانی وب جهت ساخت سایت و رشد آن در فضای اینترنت رعایت می گردد تا معرفی شما به بهترین شکل در فضای مجازی شکل بگیرد. بکارگیری این تکنیکهای فنی در طراحی سایت ، منجر به افزایش بازدید کنندگان مرتبط با کسب و کار شما می گردد.

سرویس طراحی سایت و طراحی پورتال پارس میزبان ، بر اساس رعایت آخرین استاندارد های تحت وب ارائه می گردد و در این راه سعی بر این است که هر وب سایتی که توسط سرویس طراحی سایت پارس میزبان ایجاد می گردد ، به عنوان نمونه کاری مثال زدنی از خدمات ما ارائه گردد. از جمله مزایای استفاده از خدمات پارس میزبان ، استفاده از تخصص فنی و بروز پرسنل می باشد.
 
پرسنل پارس میزبان با توجه به حضور در تیم های بین المللی توسعه وب ، تجربه کافی در زمینه طراحی سایت ، استاندارد سازی و بهینه سازی وب سایت را دارند. تخصص اصلی پارس میزبان در ارائه خدمات طراحی وب ، ایجاد یک بستر اطلاع رسانی مفید ، با بازدهی مالی می باشد ، به این گونه که در طی طراحی سایت، محتوای وب سایت برای موضوع کار ، بهینه شده تا بازدید وب سایت برای زمینه فعالیت مشتری بیشتر گردد. در نتیجه هزینه طراحی وب سایت ، با بازدهی مالی بهتری روبرو خواهد شد.

اصول طراحی سایت حرفه ای و شرکتهای طراحی وب سایت

امروزه با فراگیر شدن استفاده از اینترنت ، روش های تبلیغات و معرفی هم دچار تحول بزرگی شده است. در چنین شرایطی سایتها به کمک ما می آیند تا ما بهتر کسب و کار و فعالیت خود را به عموم معرفی کنیم. در این میان طراحی سایت اصولی منطبق بر تکنیک های روز در این بازار رقابتی بسیار کمک کننده است. بسیار مهم است که سایتی که طراحی میکنیم اصول اولیه استانداردهای وب را رعایت نموده و در حین تبعیت از این قوانین برای بیننده جذاب باشد و در کنار همه این ها از نظر موتورهای جستجو هم بهینه باشد .

در حال حاضر اشخاص و شرکت های بسیاری سرویس طراحی وب سایت را ارائه می کنند اما خوب است که در این بازار شلوغ سرویس دهنده ای را انتخاب کنیم که حتما از طراحی آن بازگشت مد نظرمان را به دست بیاوریم. یکی از شرکت های مطرح در زمینه طراحی وب سایت که بر طبق استانداردهای روز و با کیفیت عالی سرویس طراحی سایت راارئه می کند شرکت پارس میزبان می باشد. شما این امکان را دارید تا با دریافت مشاوره از کارشناسان فنی شرکت به بهترین شکل سایت مد نظر خود را داشته باشید.

اصولی که در طراحی وب سایت معمولا در نظر گرفته می شوند عبارتند از رعایت تعادل در میان عناصر سایت، استفاده از تضاد و کنتراست میان المانها، استفاده از تناسب رنگی مناسب و طراحی به گونه ای که سایت شما برای موضوع مرتبط با فعالیت تان پررنگتر باشد.

کارشناسان شرکت پارس میزبان با داشتن تجربه حضور در تیمهای توسعه نرم افزارهای بین المللی و با بهره گیری از دانش به روز خود بهترین طراحی را با در نظر گرفتن تمامی معیارهای بالا به شما ارائه می کنند، با در نظر گرفتن این اصل که سایت طراحی شده برای موتورهای جستجو هم بهینه باشد. شما می توانید با پرداخت هزینه ای منطقی صاحب بهترین سایت شوید که نه تنها با طراحی های متداول متفاوت خواهد بود بلکه شما را برای رسیدن به هدفی که دارید یاری خواهد کرد.

طراحی وب سایت

پارس میزبان با ارائه مشاوره در انتخاب طرح گرافیکی مناسب، راهنمایی در نحوه گردآوری محتوا و چینش مطالب سایت و ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت طراحی شده برای موتورهای جستجو، در تمامی مراحل در کنار شما خواهد بود تا به بهترین شکل و در کوتاهترین زمان ممکن سرویس خود را در دسترس داشته باشید و با در دست داشتن پنل مدیریتی سایت امکان مدیریت محتوای سایت خود را نیز داشته باشید.

سرویس طراحی سایت بر اساس نرم افزار های مدیریت وب سایت و سایت ساز می باشد که این امکان را فراهم می آورد که شما در هر زمان محتوای وب سایت خود را تغییر داده و یا به آن اضافه نمائید. سرویس طراحی وب سایت بر اساس بروزترین متد های کد نویسی انجام می شود یعنی ترکیبی از CSS و HTML و جاوااسکریپت! سایت های طراحی شده توسط ما بسیار سبک و بهینه شده می باشند که برای بازدید کنندگان به راحتی قابل مرور می باشد. نمونه کارهای زیادی در قسمت مربوطه قرار داده شده است که می توانید آنها را مرور نمائید.