پرسرعت ترین شرکت هاست ایران کدام است؟

شاید شما نیز در جستجوی یک شرکت میزبانی وب برای خرید هاست جهت ایجاد بستری برای وب سایت خود می باشید. اما انتخاب نادرست در خرید هاست ، ممکن است جلوی پیشرفت وب سایت و معرفی شما و یا شرکت شما را به خطر بیاندازد. در واقع قسمت عظیمی از رشد یک وب سایت ، سرویس دهنده هاست آن سایت می باشد.

کدام سرویس هاست برای ما مناسب است؟

امنیت و سرعت اجرای وب سایت شما ، به تخصص و ارائه کیفیت میزبانی وب بستگی دارد. برای مثال یک شرکت میزبانی وب بدون در نظر گرفتن بهینه سازی سرور خود، بار بسیار زیادی را بر روی سرور قرار داده و وب سایت هایی که بر روی آن سرور میزبانی می شوند همگی با کندی سرعت مواجه می شوند. و یا در حالت دیگر ، اگر سرور از نظر امنیتی حفره ای داشته باشد ، هک شدن یک سایت هاست شده بر روی آن سرور ، ممکن است تمامی وب سایت های دیگر آن سرور را به خطر بیاندازد.

استفاده از یک سخت افزار مناسب برای سرور ، کمک بسیاری به پردازش پایگاه داده و اطلاعات وب سایت می کند. این سخت افزار باید توسط شرکت ارائه کننده هاست ، کنترل شود و محدودیت های مناسبی برای هر کدام از وب سایت های موجود بر روی سرور ایجاد شود ، زیرا ممکن است یک وب سایت پربازدید تمامی مصرف یک سرور را به خود اختصاص دهد و در واقع هیچ مقدار پردازش و حافظه ای برای وب سایت های دیگر نماند . اگر محدودیت ها به درستی انجام نشود ، ممکن است یک وب سایت باعث کندی تمامی وب سایت های دیگر شود.

مورد دیگر ، پنل کنترل هاست شرکت می باشد که باید امکانات خوبی برای سرویس هاست وب سایت شما ارائه کند. مثلا امکان مدیریت فایل ها به صورت کامل و ایجاد ایمیل و امکانات مدیریت ایمیل ها و غیره…

کدام شرکت میزبانی وب برای خرید هاست مناسب است ؟

در ایران شرکت های زیادی سرویس هاست ارائه می کنند که بسیاری از آنها نماینده شرکت های دیگر هستند و در واقع فروش دست دوم دارند ، اما شرکت های دیگری نیز هستند که سرویس دهی بسیار مناسبی برای سایت ها ارائه می کنند. برای مثال شرکت پارس میزبان ، یکی از شرکت های متخصص در این زمینه می باشد و شما می توانید به صورت آنلاین خرید هاست خود را از این شرکت انجام دهید. متخصصین این شرکت از اعضای توسعه نرم افزار های مدیریت سایت می باشند که در تیم های خارجی فعالیت دارند و برنامه نویس هستند. از نظر سخت افزار سرور ها ، می توان گفت که بهترین سرور ها در این زمینه را دارا می باشند ، مثلا از دو پردازنده بر روی یک سرور استفاده می کنند و ذخیره سازی اطلاعات بر روی ۴ هارد دیسک به صورت همزمان انجام می شود. امکانات پلن های میزبانی وب آنها تقریبا نامحدود است و از پنل کاربری CPanel که قدرتمند ترین پنل کاربری است استفاده می کنند.

شرکت های ارائه کننده هاست ایران
شرکت های ارائه کننده هاست ایران

3 Replies to “پرسرعت ترین شرکت هاست ایران کدام است؟”