خرید و فروش پیج اینستاگرام

خدمات فروش پیج اینستاگرام پارس میزبان، با توجه به صداقت اظهار کیفیت اکانت می‌باشد. ما تلاش خود را می‌کنیم تا پیج اینستاگرام هایی که خریداری می‌نماییم، کاملا بررسی نماییم و بر اساس کیفیت تعداد فالوور و لایک، برای فروش قرار دهیم. لذا شما می‌توانید با آسودگی خاطر، اکانت اینستاگرام خود را خریداری نمایید. جهت خرید پیج اینستاگرام خود بر روی دکمه سفارش زیر کلیک نمایید.

مشاهده و سفارش پیج‌های اینستاگرام

خرید اکانت اینستاگرام شما

در صورتی که مایل به فروش اکانت اینستاگرام خود می‌باشید، لطفا از طریق تماس با تلگرام ما، با مسئول مربوطه هماهنگ نمایید. مشخصات تلگرام ما در سمت راست مشخص می‌باشد. همچنین در صورت عدم دسترسی به تلگرام می‌توانید با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس در قسمت تماس با ما، موجود می‌باشد.

نحوه استفاده از پیج‌های اینستاگرام

شما می‌توانید تمامی اطلاعات پیج اینستاگرام سفارش داده خود را تغییر داده و نام کاربری، رمز، ایمیل و شماره تماس خود را تنظیم نمایید. تمامی مطالب و پست‌های اکانت های اینستاگرام قابل حذف هستند. لذا می‌توانید به راحتی آنها را حذف نموده و تصاویر خود را درج نمایید. با استفاده از پیج‌های اینستاگرام ما، می‌توانید شروع خوب و قوی را برای تجارت و شرکت خود و یا صفحه معرفی شخصی خود، داشته باشید.

نحوه قیمت‌گذاری پیج اینستاگرام

قیمت‌گذاری پیج‌های اینستاگرام بر اساس کیفیت فالوورها و واقعی بودن آنها و کیفیت دنبال کردن مطالب و پست‌های آن محاسبه می‌گردد.

چرا یک اکانت اینستاگرام مفید است؟

اینستاگرام، رسانه مجازی است که بسیاری از افراد از آن استفاده می‌کنند، در واقع یک پیج اینستاگرام خوب، تابلوی تبلیغاتی بسیار خوبی برای هر فرد، شرکت، تجارت و غیره می‌باشد. لذا داشتن یک اکانت اینستاگرام خوب، پرش بسیار خوبی برای هر فردی است.