همانطور که می دانید بیت کوین یک واحد پولی رمزنگاری شده است، و قابل استخراج می باشد. این یعنی شما توسط یک کامپیوتر می توانید به استخراج پول بیت کوین بپردازید و سپس آن را بفروشید. توسط مرورگر ساده ای که لینک آن در بالا آمده است، بدون هیچ گونه فعالیتی و با استفاده از یک اینترنت ساده، و در اختیار قراردادن منابع کامپیوتر خود از جمله CPU و حافظه و کارت گرافیک، به این برنامه، کسب درآمد می نمایید. شما می توانید درآمد کسب شده را به کیف پول خود انتقال دهید و آن را بفروشید. پس از دانلود نرم افزار، می توانید با استفاده از یکی از حساب های کاربری خود وارد شوید و مطمئن شوید که تمامی پول های استخراج شده شما، محفوظ خواهد ماند. بر روی تصاویر زیر کلیک نمایید.

 

معرفی قسمت های مختلف برنامه  کسب درآمد بیت کوین

معرفی قسمت های مختلف برنامه کسب درآمد بیت کوین
معرفی قسمت های مختلف برنامه کسب درآمد بیت کوین

 

چه کنیم تا سریعتر درآمد کسب کنیم؟

هر چقدر پردازنده (CPU)  و پردازنده کارت گرافیک شما (GPU) قوی تر باشد سرعت تولید هش و استخراج بیت کوین (که در پایین صفحه سمت چپ  نشان داده شده است) بیشتر میشود. بهتر است برای پردازش بیشتر و سریعتر ای پن مقدار روی حداکثر قرار گیرد.

حال اگر شما نیز بتوانید افراد دیگری رو توسط این سیستم معرفی نمایید، در صد معرفی به شما و فردی که معرفی می نمایید، خواهد رسید. هر چه افراد فعال  بیشتری معرفی کنید، سود مشارکت شما نیز بیشتر می شود. معرفی افراد دارای سطوح مختلفی است. سطح یک (Level 1) یعنی یک فرد مستقیما توسط شما معرفی شده است و سطح ۲ (Level 2) یعنی فردی توسط یکی از افراد سطح ۱ معرفی شده است. درصد های مشارکت ها به شرح زیر می باشد:

سطوح معرفی افراد و درصد پورسانت آنها
سطوح معرفی افراد و درصد پورسانت آنها

بیت کوین چگونه کار می کند؟

جهت آشنایی با نحوه کار بیت کوین روی عکس زیر کلیک نمایید.

بیت کوین چگونه کار می کند؟
بیت کوین چگونه کار می کند؟