منوی اصلی

راه اندازی تالار گفتمان پارس میزبان

پس از طی زمان زیادی از توسعه سیستم انجمن ساز SMF و فارسی سازی و بومی سازی این سیستم ، تالار گفتمان پارس میزبان را راه اندازی نمودیم. شما می توانید در این تالار مشکلات مربوط به وب سایت خود از جمله میزبانی وب ، ثبت دامنه ، کار با سیستم های مدیریت سایت و غیره را مطرح نموده و ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنیم. لطفا توجه داشته باشید که موضوعات را در بخش های مشخص شده مطرح نمائید و همچنین از ذکر کردن نام کاربری و کلمه عبور های خود در این تالار خودداری نمائید (زیرا مطالب تالار قابل مشاهده توسط عموم می باشد). جهت استفاده از تالار گفتمان پارس میزبان به آدرس forum.parsmizbam.com رفته و در این قسمت ثبت نام نمائید.

ورود به تالار گفتمان پارس میزبان

هدف ما از راه اندازی این تالار ، کمک به مشتریان عزیز و اطلاع رسانی مفید به دیگر کاربران می باشد. زیرا این اعتقاد را داریم که می توانیم اطلاعات مفیدی را در اختیار استفاده کنندگان مخصوصا هم میهنان عزیز قرار دهیم تا به رشد اطلاعات در زمینه وب در کشور عزیزمان کمک کنیم.

دوستانی که تمایل دارند تا در این راه با ما همکاری کرده و ما را یاری کنند، می توانند با ارسال ایمیل به forum @ parsmizban.com درخواست خود را به همراه ذکر تخصص های خود ارسال نمایند.
امیدواریم که بتوانیم اطلاعات مفیدی را از این طریق در اختیار عموم قرار دهیم.

نرم افزار پارس میزبان برای اندروید Android

جهت تسهیل در دسترسی به سرویس های مختلف پارس میزبان ، ابزار مناسبی جهت استفاده بر روی گوشی های موبایل با سیستم عامل گوگل اندروید آماده شد. توسط این نرم افزار می توانید دسترسی سریعتری به وب سایت پارس میزبان ، پنل مشتریان و تالار گفتمان جدید پارس میزبان داشته باشید. همچنین نسخه مخصوص موبایل تالار گفتمان نیز در این نرم افزار تعبیه شده است که می توانید با اینترنت سرعت پایین نیز ، تالار گفتمان را به سادگی مرور نمائید.

جهت دریافت این نرم افزار می توانید از دو روش استفاده نمائید:

  1. استفاده از لینک دانلود اپلیکیشن که در اینجا آمده است > دانلود نرم افزار پارس میزبان برای اندروید
  2. استفاده از کد QR جهت دانلود سریعتر توسط گوشی ، شما می توانید با استفاده از یک نرم افزار QR یا کد خوان که معمولا بر روی گوشی ها نصب می باشد (مثل Neo Reader) ، کد QR زیر را اسکن کرده و نرم افزار را به سادگی هر چه تمام تر دانلود نمائید و سپس بر روی گوشی خود نصب نمائید.
کد QR Code نرم افزار پارس میزبان برای اندروید

کد QR Code نرم افزار پارس میزبان برای اندروید

اطلاع رسانی از طریق اس ام اس

پارس میزبان مفتخر است اعلام نماید که از این پس اطلاعیه های مهمی که جهت تمدید و ایجاد فاکتور های سرویس های شما، به صورت اتوماتیک ارسال می شود، از طریق اس ام اس نیز به شماره موبایل شما، اطلاع رسانی می گردد.

لطفا جهت بهره مندی از این قابلیت که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد، جزئیات تماس خود (شماره موبایل) را از طریق پنل مشتریان، از قسمت جزئیات من، اصلاح نمائید تا در مواقع ضروری، اطلاع رسانی ها از طریق مرکز اس ام اس (SMS Center) پارس میزبان، با شماره 10004321 برای شما ارسال گردد. ضمنا جهت جلوگیری از لیست شدن اس ام اس های ارسالی از شماره مرکز، لطفا شماره 10004321 را در گوشی تلفن همراه خود ذخیره نموده و در صورت لزوم در لیست سفید قرار دهید.

با سپاس

پرداخت توسط شرکت به پرداخت ملت

کلیه حقوق © این وب سایت متعلق به پارس میزبان می باشد.