خرید هاست و دامین ، خرید سایت، هاست و دامنه

پارس میزبان ارائه‌دهنده تمامی خدمات سایت، از ثبت دامنه ارزان و خرید هاست، بر روی قدرتمندترین سرورها و در بهترین دیتاسنترهای دنیا با قیمت بسیار مناسب، می باشد. با استفاده از سیستم اتوماسیون پارس میزبان، می توانید خرید هاست و دامین خود را به صورت کاملا آنلاین و سریع انجام دهید. همچنین برای مدیریت وب سایت شما، نرم افزار مدیریت سایت (سایت ساز) و مدیریت فروشگاه اینترنتی (فروشگاه ساز) به صورت رایگان ارائه می‌گردد. تمامی دامنه‌های مشتریان به نام خودشان و در پنل مختص خود، ثبت می‌شوند و مشتریان می‌توانند در هر لحظه، سرور وب سایت خود را تغییر داده و یا به جای دیگری منتقل نمایند.

گواهینامه SSL ارزان

گواهینامه SSL ارزان

گواهینامه ssl یک لایه امنیتی بین کاربران و سایت می‌باشد و این اطمینان را می‌دهد که اطلاعات وارد شده توسط کاربر به صورت رمزنگاری شده به سمت سایت ارسال شود و مورد نفوذ در بین راه قرارنمی گیرد.

فروشگاه ساز رایگان

فروشگاه ساز رایگان

ارائه بهترین نرم افزار فروشگاه ساز به صورت رایگان بر روی سرویس های میزبانی وب با امکان دروازه پرداخت آنلاین بانک ملت، محاسبه نرخ پستی ، دسته بندی نامحدود محصولات، مدیریت موجودی و غیره

هاست وردپرس

هاست وردپرس

جهت بهره مندی از هاست وردپرس و نصب وردپرس فارسی توسط پارس میزبان، در هنگام سفارش سرویس هاست خود، از قسمت نرم افزار های تحت وب گزینه نصب وردپرس فارسی را انتخاب نمائید.

ثبت دامنه ir، خرید دامنه ir، فقط ۵۰۰۰ تومان

ثبت دامنه ir، خرید دامنه ir، فقط ۵۰۰۰ تومان

پارس میزبان با قیمت بسیار مناسب و با حفظ مالکیت و حقوق کامل، ثبت دامنه ir را به نام شما و در پنل اصلی مخصوص خودتان انجام می دهد. در حال حاضر ثبت دامنه ir با مبلغ ۵ هزار تومان ارائه می گردد.

طراحی سایت رایگان

طراحی سایت رایگان

 توسط سرویس طراحی سایت رایگان پارس میزبان، شما می توانید تنها با خرید دامنه و فضای مورد نیاز وب سایت خود (حداقل پرداخت مبلغ 50 هزار تومان)، از طراحی سایت رایگان پارس میزبان برخوردار شوید. پس از فعال شدن دامنه و هاست وب سایت شما ، پرسنل ما سیستم مدیریت وب سایت وردپرس را که به صورت رایگان ارائه می شود، برای شما راه اندازی می کنند. توسط این سیستم، شما می توانید به سادگی …

خرید هاست ، خرید هاست ارزان ، خرید هاست لینوکس

خرید هاست ، خرید هاست ارزان ، خرید هاست لینوکس

برای نمایش اطلاعات وب سایت به بازدیدکنندگان، فایل‌های سایت باید در فضایی نگهداری و ارائه شوند، به نگهداری و ارائه فایل‌های سایت بر روی یک سرور، میزبانی وب یا هاستینگ (به اختصار: هاست) گفته می‌شود.