وردپرس معروفترین سیستم مدیریت محتوای وب سایت است که با زبان PHP نگاشته شده و برای ذخیره سازی اطلاعات از MySQL استفاده می کند. این نرم افزار قدرتمند فعالیت خود را از سال ۲۰۰۳ آغاز نمود و در حال حاضر سهم عظیمی از وب سایت های داینامیک در جهان را به خود اختصاص داده است. کار با این نرم افزار بسیار آسان و راحت می باشد و کاربران به راحتی می توانند آن را بر روی هاست وردپرس خود نصب کرده و یک وب سایت و پورتال قدرتمند راه اندازی نمایند. تنها مشکل این CMS قدرتمند عدم امکان پشتیبانی چند زبان به صورت همزمان است.

سفارش هاست وردپرس

نصب وردپرس فارسی با خرید هاست وردپرس پارس میزبان به صورت رایگان

برای استفاده از وردپرس همانند دیگر وب سایت ها کافیست شما یک دامین (دامنه) و یک هاست که PHP و MySQL را پشتیبانی کند، در اختیار داشته باشید. شما به راحتی می توانید وردپرس را نصب کرده و اطلاعات خود را در آن قرار داده و یک وب سایت شخصی و یا سازمانی راه اندازی نمایید. همچنین در صورتی که یکی از بسته های میزبانی وب را در پارس میزبان سفارش دهید، پرسنل پارس میزبان به صورت رایگان عملیات نصب وردپرس فارسی را برای شما انجام می دهند. شما می توانید توسط هاست وردپرس که از سوی پارس میزبان ارائه می شود ، به راحتی هر چه تمام تر ، از این سیستم مفید استفاده کرده و افزونه های آن را به سادگی در سیستم نصب کرده و حتی قالب های بیشتری نیز به آن اضافه نمائید.

جهت بهره مندی از هاست وردپرس و نصب وردپرس فارسی توسط پارس میزبان ، در هنگام سفارش سرویس هاست خود ، از قسمت نرم افزار های تحت وب گزینه نصب وردپرس فارسی را انتخاب نمائید. لازم به ذکر است، جهت استفاده از هاست وردپرس فارسی و نصب آن توسط پارس میزبان ، شما باید یکی از سرویس های میزبانی وب غیر رایگان را سفارش دهید. (به دلیل نیاز به پایگاه داده)

میزبانی و هاست وردپرس