خرید هاست و دامنه

پارس میزبان ارائه دهنده تمامی خدمات سایت از خرید هاست و دامین به صورت آنلاین ، با برترین کیفیت و آخرین استانداردهای جهانی و با قیمت مناسب می باشد. با استفاده از سیستم اتوماسیون پارس میزبان، می توانید خرید هاست و دامین و پرداخت آن را به صورت کاملا آنلاین و سریع انجام دهید. سرور های پارس میزبان از انواع سرور های تراز اول با قدرت بالا و تنظیمات نرم افزاری مطابق استاندارد های تیم های توسعه وب جهانی می باشند. این سرویس ها شامل:

سایت ساز

سایت ساز رایگان

پس از ثبت دامنه و خرید هاست، توسط سرویس سایت ساز رایگان، می توانید سایت خود را راه اندازی کنید و مطالب سایت خود را توسط این سیستم مدیریت نمائید.

فروشگاه ساز رایگان

فروشگاه ساز رایگان

ارائه بهترین نرم افزار فروشگاه ساز به صورت رایگان بر روی سرویس های هاستینگ و میزبانی وب با امکان دروازه پرداخت آنلاین بانک ملت، محاسبه نرخ پستی ، دسته بندی نامحدود محصولات، مدیریت موجودی و غیره

خرید هاست

میزبانی وب

در ارائه سرویس هاست، سعی بر این شده که قابلیت پشتیبانی از بیشتر نرم افزارهای معروف وب فراهم باشد. خدمات وب هاست لینوکس ما، همواره با ارائه سرعت بیشتر و پشتیبانی فنی و تخصصی ارائه می گردد.

طراحی سایت

طراحی سایت

سرویس طراحی سایت، بر اساس تجارب چند ساله در زمینه طراحی سایت و حضور در تیم های بین المللی و رعایت استانداردهای جهانی، جهت ساخت سایت شما ارائه می شود.

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

سئو SEO، فرآیند بهبود قابلیت نمایان بودن یک سایت در موتورهای جستجو از طریق نتایج جستجوی طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتورهای جستجو می باشد.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

پارس میزبان در ارائه سرویس ثبت دامنه و خرید سایت ، از معتبر ترین منابع جهانی استفاده می نماید و تمامی حقوق مالکیت یک دامین را برای مالک آن محفوظ نگاه می دارد.
خرید هاست و دامین به صورت آنلاین و لحظه ای در پارس میزبان
خرید هاست و دامین به صورت آنلاین و لحظه ای در پارس میزبان