خرید هاست و دامنه رایگان

پارس میزبان ارائه‌دهنده تمامی خدمات سایت، از ثبت دامنه ارزان و خرید هاست، بر روی قدرتمندترین سرورها و در بهترین دیتاسنترهای دنیا با قیمت بسیار مناسب، می باشد. با استفاده از سیستم اتوماسیون پارس میزبان، می توانید خرید هاست و دامین خود را به صورت کاملا آنلاین و سریع انجام دهید. همچنین برای مدیریت وب سایت شما، نرم افزار مدیریت سایت (سایت ساز) و مدیریت فروشگاه اینترنتی (فروشگاه ساز) به صورت رایگان ارائه می‌گردد. تمامی دامنه‌های مشتریان به نام خودشان و در پنل مختص خود، ثبت می‌شوند و مشتریان می‌توانند در هر لحظه، سرور وب سایت خود را تغییر داده و یا به جای دیگری منتقل نمایند.

سایت ساز

سایت ساز رایگان

پس از ثبت دامنه و خرید هاست، توسط سرویس سایت ساز رایگان، می‌توانید سایت خود را راه اندازی و مطالب و صفحات مختلف خود را توسط این سیستم مدیریت نمائید.

فروشگاه ساز رایگان

فروشگاه ساز رایگان

ارائه بهترین نرم افزار فروشگاه ساز به صورت رایگان بر روی سرویس های هاستینگ و میزبانی وب با امکان دروازه پرداخت آنلاین بانک ملت، محاسبه نرخ پستی ، دسته بندی نامحدود محصولات، مدیریت موجودی و غیره

خرید هاست

میزبانی وب

برای نمایش اطلاعات وب سایت به بازدیدکنندگان، فایل‌های سایت باید در فضایی نگهداری و ارائه شوند، به نگهداری و ارائه فایل‌های سایت بر روی یک سرور، میزبانی وب یا هاستینگ (به اختصار: هاست) گفته می‌شود.

طراحی سایت

طراحی سایت

سرویس طراحی سایت، بر اساس تجارب چند ساله در زمینه طراحی سایت و حضور در تیم های بین المللی و رعایت استانداردهای جهانی، جهت ساخت سایت شما ارائه می شود.

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت

سئو SEO، فرآیند بهبود قابلیت نمایان بودن یک سایت در موتورهای جستجو از طریق نتایج جستجوی طبیعی و بدون پرداخت هزینه به موتورهای جستجو می باشد.

ثبت دامنه

ثبت دامنه

دامنه، همان نام سایت است و به تنهایی فقط آدرس وب سایت شما را مشخص می‌کند، یک دامنه به هاست متصل می‌شود و اطلاعات سایت از روی آن خوانده می‌شود.
خرید هاست و دامین به صورت آنلاین و لحظه ای در پارس میزبان
خرید هاست و دامین به صورت آنلاین و لحظه ای در پارس میزبان