پارس میزبان با قیمت بسیار مناسب و با حفظ مالکیت و حقوق کامل، ثبت دامنه ir را به نام شما و در پنل اصلی مخصوص خودتان انجام می دهد. در حال حاضر ثبت دامنه ir با مبلغ 5 هزار تومان ارائه می گردد. شما می توانید با کلیک بر روی دکمه زیر مراحل ثبت دامین را آغاز نمائید. دامنه ir مستقیما در پنل اصلی شما در سایت nic (مرکز ثبت دامنه های ir ایران) ثبت می گردد. لذا شما تمامی امکانات و تنظیمات را به صورت کامل در اختیار خواهید داشت. در صورتی که شما تنظیمات مشخص شده در زیر را به درستی انجام دهید، ثبت دامنه ir شما، پس از پرداخت در همان لحظه انجام می شود.

 

سفارش آنلاین دامنه

جهت ثبت دامنه ir مورد نظر خود:

  • در ابتدا در وب سایت رسمی ثبت دامنه های ایران www.nic.ir (پژوهشگاه دانشهای بنیادی – فیزیک نظری) ثبت نام نمائید و یک شناسه کاربری برای خود ایجاد نمائید.
  • پس از ثبت نام، به صفحه مدیریت رابطه های مجاز رفته و برای هر ۴ مورد رابط، گزینه “خودم” را انتخاب و “شناسه های آشنا” و “نمایندگان” را تیک بزنید.
ثبت دامنه ir
ثبت دامنه ir

سپس در وب سایت پارس میزبان، دامنه ir مورد نظر خود را جستجو نمائید و بعد از انتخاب، در فرم، شناسه nic خود را در مکان مشخص شده، وارد نمائید. با ثبت دامنه ir در پارس میزبان، مطمئن خواهید شد که مالکیت کامل دامنه، برای شما بوده و تمامی امکانات اصلی فراهم شده از سوی ثبت کننده اصلی (nic.ir) برای شما فراهم خواهد بود.