ممکن است پس از ثبت دامنه ir شما ، به دلایلی نیاز به ارسال مدارک از سمت شما برای nic باشد. در صورتی که ایمیل زیر را دریافت نمودید:


سلام،

دامنه: domain.ir

ثبت این دامنه ممکن است مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و ناقض حقوق ثبتی دیگران باشد. چنانچه این دامنه را برای شخص یا شرکتی به این نام ثبت می‌کنید، لطفاً شناسه مربوط به همین شخص/شرکت را اعلام نمایید تا دامنه به نام صاحب آن ثبت شود. درغیر اینصورت تعهد کتبی خود مبنی بر قبول مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با این ثبت را ارسال نمایید.

لطفا توجه داشته باشید این تعهد باید حتما توسط صاحب‌امتیاز فعلی دامنه نوشته و امضاء شده باشد، و ارسال کپی مدرک شناسایی (برای اشخاص حقیقی کپی کارت ملی، و برای اشخاص حقوقی نوشتن درخواست در سربرگ و ارسال کپی روزنامه رسمی) الزامی است.

توجه: درصورت عدم تطابق مدارک ارسالی با مشخصات شناسهٔ ثبت شده در سایت مرکز ثبت دامنه، به درخواست شما ترتیب اثر داده نخواهد شد.

واحد ثبت‌دامنه
فاکس: ‎(۰۲۱) ۲۲۲۹۵۷۰۰
نشانی پست‌‌الکترونیک: info@nic.ir


برای ارسال تعهد نامه خود می توانید از متن زیر استفاده نمائید:

به نام خدا
اینجانب آقای / خانم / شرکت ……………….. به شناسه …………………… در مورد دامنه هایی که صاحب امتیاز آنها بوده و یا پس از این اقدام به ثبت آنها می نمایم، اعلام می دارم مکلیه دامنه ها را بدون سوء نیت به ثبت رسانده و هیچیک از این دامنه ها ناقض حقوق اشخاص ثالث بویژه حقوق مربوط به نام اشخاص حقوقی یا علایم تجاری نبوده و همچنین مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد.
همچنین متعهد می گردم در صورت ثبت دامنه برای شخص یا شرکتی دیگر، شناسه مربوط به همین شخص یا شرکت را بصورت رسمی به همراه مدارک مثبت (کارت ملی، روزنامه رسمی) اعلام نمایم، و کلیه مسئولیت های قانونی ناشی از شکایت یا اقامه دعوی در مورد دامنه های ثبت شده بر عهده اینجانب می باشد.

مهر / امضاء
تاریخ

پس از آماده کردن نامه مربوطه و کپی مدارک درخواستی ، مدارک خواسته شده را از ۳ طریق زیر می توانید ارسال کنید:

 1. ارسال مدارک به صورت دیجیتالی به آدرس https://www.nic.ir/Upload_Document?doc_type=domain
 2. ارسال مدارک از طریق فکس به شماره ۲۲۲۹۵۷۰۰ (۰۲۱)
 3. ارسال مدارک از طریق ایمیل به آدرس info@nic.ir

4 دیدگاه برای “نمونه فرم تعهدنامه ثبت دامنه در nic”

 1. avatar

  عالی و کار آمد .

 2. avatar

  ممنون فقط اگه نمونه موافقت کتبی صاحب امتیاز دامنه برای انتقال دامنه را هم میگذاشتید خیلی خوب بود

 3. avatar

  خیلی خیلی ممنون
  دمتون گرم ک این متنو گذاشتید .تشکر فراوان