فایروال یا دیوار آتش Emsisoft که Online Armor نام دارد ، یکی از قوی ترین سیستم های محافظت اطلاعات در شبکه اینترنت محسوب می شود. توسط این فایروال شما می توانید با اطمینان خاطر در اینترنت، وبگردی نموده و از هرگونه وب سایت مخرب آگاه شده و از تبادل اطلاعات خود به صورت امن برخوردار شوید.

 فایروال

ویژگی های کلیدی فایروال و دیوار آتش آنلاین آرمور

 • مانیتور تمامی اطلاعاتی که از کامپیوتر شما یا به کامپیوتر شما منتقل می شود
 • به حداقل رسیدن دسترسی هکر ها و نرم افزار های مخرب به کامپیوتر شما
 • حالت بانکداری آنلاین – از شما در برابر حملات فیشینگ مراقبت می کند
 • مکمل Emsisoft Anti-Malware برای کامل ترین حفاظت

حفاظت با سه حالت فایروال

Online Armor برای نخستین بار بعد از نصب در حالت استاندارد اجرا می شود که استفاده از آن برای هر کاربری آسان است. پیچیدگی فنی وجود ندارد.
نمونه پرسش ها اینگونه است: یک برنامه خاص برای دسترسی به اینترنت مجاز/غیرمجاز باشد.
یک لیست سفید از برنامه هایی که Online Armor تضمین می کند امن هستند، آماده می شود. به عبارت دیگر فایروال به طور خودکار آن ها را در لیست مجاز ها (لیست سفید) قرار می دهد. در حالت پیشرفته گزینه های بیشتری برای کاربر های حرفه ای وجود دارد. برای نمونه: ممکن است ایجاد محدودیت دسترسی به چند شبکه انتخاب شده، برای جلوگیری از بارگذاری محتوای ناخواسته وب سایت هایی از کشور های خاص که برای انتشار نرم افزار های مخرب شناخته شده هستند. حالت سوم حالت بانکی است که مخفف بانکداری آنلاین مطمئن می باشد.

حفاظت Keylogger

Keyloggers نوعی از مخرب ها هستند که به صورت پنهان فعالیت می کنند. کلید های تایپ شده معمولا برای یک هکر فرستاده می شوند. برای نمونه در هنگام ورود به سیستم پی پال، یا وارد کردن مشخصات در پرداخت از طریق سایت های بانکی. Online Armor در هر لحظه حاضر است و تمامی برنامه هایی را که به طور مشکوک اقدام به ذخیره کردن عملکرد صفحه کلید می کنند را گزارش می دهد. یک لیست سفید وجود دارد که می توانید برنامه هایی را که از امن بودن آن ها اطمینان دارید در آن وارد کنید تا با هشدار برنامه مواجه نشوید.

حفاظت DNS-Spoofing

یک روش پنهانی ارسال کاربر ها به صفحات جعلی بانکداری آنلاین است که DNS-Poisoning نامیده می شود. آنلاین آرمور از این روش به خوبی جلوگیری می کند.

کنترل Autostart

بسیاری از برنامه ها به طور خودکار هنگام شروع به کار ویندوز اجرا می شوند. آیا این مطلوب است یا خیر. Online Armor تمامی این برنامه ها را لیست کرده و وضعیت امنیتی آن ها را مشخص می کند (مطمئن، غیر مطمئن، ناشناخته). کاربر می تواند خودش تصمیم گیری کند که آیا آن برنامه ها برای اجرا شدن بعدی مجاز باشند یا خیر. Online Armor لیست سفیدی شامل تمامی برنامه های ایمنی که کاربر می تواند به آن ها اطمینان کند ارایه می دهد.

حالت بانکداری آنلاین

انجام پرداخت های بانکی از طریق اینترنت بسیار راحت به نظر می رسد اما می تواند خطرناک باشد. به همین دلیل Online Armor قابلیت های ویژه و منحصر به فردی برای حالت بانکداری آنلاین ارایه می دهد. در این حالت کامپپوتر تنها می تواند به صفحات بانکداری آنلاین مجاز دسترسی داشته باشد و صفحات خانگی سایت های دیگر از جمله صفحات فیشینگ قابل دسترس نمی باشد. با استفاده از Online Armor شما می توانید با خیال راحت اقدام به پرداخت های اینترنت کنید.

مشخصات سیستم مورد نیاز

 • Windows XP SP3 32bit
 • Vista SP2 32bit
 • Windows 7 32bit & 64bit

Online Armor برای اجرا شدن نیاز به ۲۰ مگابایت رم دارد اما ما توصیه می کنیم در سیستمی با دست کم ۵۱۲ مگابایت رم استفاده شود.

2 دیدگاه برای “بهترین فایروال یا دیوار آتش”

 1. avatar

  من کامپیوترم بدلیل ویروسی شدن حدود 5 دقیقه طول می کشد تا بتوانم با ان کار کنم و اعصاب مرا خرد کرده به این دلیل تقاضای کمک دارم همین .با تشکر از شنیدن راهنمایی های شما

  1. avatar

   سلام ، آنتی ویروس را خریداری و نصب کنید ، توصیه می کنیم در صورت امکان ویندوز خود را نیز تعویض کنید