غرفه پارس میزبان توسط ستاد خبری الکامپ شانزدهم در وب سایت رسمی این نمایشگاه پوشش خبری داده شد.

متن این خبر به شرح زیر است:

برگزاری نمایشگاه توسط بخش خصوصی به ارتباط میان شرکت ها کمک می کند

مدیر عامل شرکت مهندسین مبتکران پارس میزبان گفت: معرفی سرویس‌های ویژه وب و اطلاع رسانی در رابطه با موتورهای جستجوگر و استاندارد های وب و روش های اتوماسیون مدیریت وب سایت ها و پرتال‌ها از مهمترین اهداف ما برای شرکت در نمایشگاه الکامپ است.

به گزارش ستاد خبری الکامپ شانزدهم ،فرهاد سخایی افزود:این نمایشگاه فرصت خوبی است تا کاربران کامپیوتر از نزدیک با راه‌اندازی فروشگاه های اینترنتی وسرویس‌های میزبانی وب آشنا شوند.
وی همچنین اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه الکامپ توسط نظام صنفی رایانه ای باعث مدیریت بهتر و با کیفیت ترنمایشگاه می شود ، و شرکتها از این طریق می توانند در ارائه طرح های خود و هماهنگی آنها ارتباط آسان تر و بهتری برقرار نمایند.
سخایی گفت: در نمایشگاه الکامپ شرکت ها می توانند محصولات و ، تکنولوژی‌ها ی جدید ، راهکارهای اتوماسیون اداری و شیوه های ارتباطات ، را بدون واسطه به بازدیدکنندگان معرفی کنند.

گفتنی است؛ نمایشگاه الکامپ از تاریخ 17 لغایت 20 آبان ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد و شرکت مهندسین مبتکران پارس میزبان ، غرفه خود را در سالن 18 این نمایشگاه برپا می کند.