پوشش خبری از غرفه پارس میزبان در وب سایت رسمی الکامپ ۲۰۱۰

غرفه پارس میزبان توسط ستاد خبری الکامپ شانزدهم در وب سایت رسمی این نمایشگاه پوشش خبری داده شد.

متن این خبر به شرح زیر است:

برگزاری نمایشگاه توسط بخش خصوصی به ارتباط میان شرکت ها کمک می کند

مدیر عامل شرکت مهندسین مبتکران پارس میزبان گفت: معرفی سرویس‌های ویژه وب و اطلاع رسانی در رابطه با موتورهای جستجوگر و استاندارد های وب و روش های اتوماسیون مدیریت وب سایت ها و پرتال‌ها از مهمترین اهداف ما برای شرکت در نمایشگاه الکامپ است.

به گزارش ستاد خبری الکامپ شانزدهم ،فرهاد سخایی افزود:این نمایشگاه فرصت خوبی است تا کاربران کامپیوتر از نزدیک با راه‌اندازی فروشگاه های اینترنتی وسرویس‌های میزبانی وب آشنا شوند.
وی همچنین اضافه کرد: برگزاری نمایشگاه الکامپ توسط نظام صنفی رایانه ای باعث مدیریت بهتر و با کیفیت ترنمایشگاه می شود ، و شرکتها از این طریق می توانند در ارائه طرح های خود و هماهنگی آنها ارتباط آسان تر و بهتری برقرار نمایند.
سخایی گفت: در نمایشگاه الکامپ شرکت ها می توانند محصولات و ، تکنولوژی‌ها ی جدید ، راهکارهای اتوماسیون اداری و شیوه های ارتباطات ، را بدون واسطه به بازدیدکنندگان معرفی کنند.

گفتنی است؛ نمایشگاه الکامپ از تاریخ 17 لغایت 20 آبان ماه سال جاری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی برگزار خواهد شد و شرکت مهندسین مبتکران پارس میزبان ، غرفه خود را در سالن 18 این نمایشگاه برپا می کند.

لینک خبری غرفه پارس میزبان در وب سایت رسمی نمایشگاه بین المللی الکامپ